Einar Thorbjørn, 'Iglo Lejrtur Grønland'. Olie på lærred. Sign.

Varenummer: 5121985
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einar Thorbjørn, f. 1911-1985, cd 'Iglo Lejrtur Grønland'. Olie på lærred. Sign. E. Thorbjørn, Grønland. Mål: 66x47 cm. Indrammet (77x57 cm)

Auktionen afsluttes:  14-10-2018 18:57:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej