Kategori  Vurdering

Evelyn Thorbjørn. Motiv fra Grønland (cd)

Varenummer: 5010944
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Evelyn Thorbjørn (1911-1985) Motiv fra Grønland, olie på lærred, sign. Evelyn Thorbjørn, 84 x 120 (100 x 135) cm.

Auktionen afsluttes:  11-06-2018 20:50:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

606158 04-06-2018 23:43:57 DKK 300