Ejler Bille. 'Bevar den Frie'. Udstillingsplakat.

Varenummer: 6260837

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ejler Bille (1904-2004). 'Bevar den Frie'. Udstillingsplakat. Sign. i bly: 'Ejler Bille'. 82 x 60 (100 x 77) cm. Ramme og passepartout fremstår med snavs.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 11:36:40
Showroom:   Herlev, DK