Kategori  Vurdering

Jens Ejner Larsen (1902-1986), olie på lærred, motiv fra København

Varenummer: 5373448
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Jens Ejner Larsen (1902-1986), olie på lærred, motiv fra kanalerne i København. Signeret Ejnar Iversen. Alm. brugs- og alderspatina. 65 x 80 (77 x 92 cm.)

Auktionen afsluttes:  01-07-2019 21:15:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1807218 01-07-2019 21:11:00 DKK 300