Ejnar Johansen, Komposition, olie på lærred, Landsted (cd)

Varenummer: 4119364
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK < 1.000

Landsted, olie på lærred, Ejnar Johansen 1893-1965, Sign. EJ 45, 79x99 cm. (86x105) Fremstår med enkelte små afskalninger, nålehul og trængende til rensning.(cd)
Auktionen afsluttes:  21-01-2016 19:49:00