Einar Landberg, fiskere bøder garn

Varenummer: 5906067

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einar Landberg, fiskere bøder garn, olie på lærred, olie på lærred, sign. E. Landberg, 60x70 cm. (79x89 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  03-03-2021 12:59:37
Showroom:  Odense