Einar Landberg, fiskere bøder garn

Varenummer: 5906067
Vurdering: DKK < 1.000

Einar Landberg, fiskere bøder garn, olie på lærred, olie på lærred, sign. E. Landberg, 60x70 cm. (79x89 cm). Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  03-03-2021 12:59:37