Kategori  Vurdering

Ejnar Michelsen. Kvinde og børn (cd)

Varenummer: 5327198
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Einar Michelsen (1890-?). Kvinde og børn, olie på lærred, sign. og dateret Einar Michelsen 22. 78 x 64 (94 x 79) cm.

Auktionen afsluttes:  15-05-2019 19:18:13
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej