Ejner Johansen. Københavnsk byparti, Nyboder med Kastelsmøllen i baggrunden (cd)

Varenummer: 6027511
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Einer Oswald Johansen (1893-1965). Københavnsk byparti, Nyboder med Kastelsmøllen i baggrunden. Olie på lærred. Sign. og dat. E.J. 28. 44 x 53 cm (59 x 69 cm). Obs. Beskrivelsen ændret.

Auktionen afsluttes:  31-05-2021 19:34:00
Showroom:  Roskilde

1607675 31-05-2021 07:39:38 DKK 350
548668 30-05-2021 09:44:04 DKK 300