Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Eli Andersen, efter Otto Bache. 'De sammensvorne rider fra Finderup Lade efter mordet på Erik Klipping 1286'
:
6222073
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6247538
Eli Andersen, 1900-tallet, efter Otto Bache. 'De sammensvorne rider fra Finderup Lade efter mordet på Erik Klipping 1286', efter Otto Bache. Olie på lærred. Sign. Eli Andersen. 99 x 121 cm (115 x 138 cm).
24-06-2022 20:26:27
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1241177
24-06-2022
20:24:27
450
1458386
24-06-2022
20:17:03
400
1241177
24-06-2022
20:24:23
350
1458386
24-06-2022
20:17:03
300
Til toppen