Eli Bjergsted. Snedækket bondehus

Varenummer: 5896747
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eli Bjergsted. Snedækket bondehus, olie på lærred. Signeret Eli Bjergsted. 40 x 49 (56 x 66) cm. fremtræder let gulnet.

Auktionen afsluttes:  10-01-2021 13:02:25
Showroom:  Herlev

1297862 07-01-2021 19:39:39 DKK 300