Elias Petersen. Marine

Varenummer: 5814523
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Elias Petersen (1859-1950). Marine, olie på plade, usign. 14 x 23 (24 x 34) cm.

Auktionen afsluttes:  30-11-2020 16:22:00
Showroom:  Aarhus

951619 30-11-2020 11:41:08 DKK 350
2040959 30-11-2020 08:52:18 DKK 300