Elisabeth Pike. Komposition med både. cd

Varenummer: 6265191
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Elisabeth Pike. Komposition med både. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Elisabeth Pike 00'. 76 x 75,5 (78 x 78) cm. (cd)

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 11:05:40
Showroom:   Herlev, DK