Ella Heide. Prinsessestien, Akvarel

Varenummer: 6115122
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ella Heide (1871-1956). Akvarel, Prinsessestien. Sign. og dat. "E.H, 1926" 36 x 52 cm. (43 x 59)

Auktionen afsluttes:  21-12-2021 18:02:02
Showroom:   Aalborg, DK

465090 21-12-2021 12:14:37 DKK 300