Edmund Fischer. Landskabsparti med bondehus. cd

Varenummer: 6280218
Vurdering: DKK < 1.000

Edmund Fischer (1889-1952). Landskabsparti med bondehus. Olie på lærred. Sign.: 'E Fischer'. 34,5 x 48 cm.
Auktionen afsluttes:  02-11-2022 16:31:48