Ellen Hoffmann-Bang. Olie på lærred, portræt af mand

Varenummer: 3041697
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK < 1.000

Portræt af mand, olie på lærred. Ellen Hoffmann- Bang 1879-1971. Sign. EHB 42 x 33 cm. (52 x 43 cm).
Auktionen afsluttes:  29-06-2013 14:41:32