Kategori  Vurdering

Ellen Rørup Krause. Strandparti cd

Varenummer: 5323246
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Ellen Rørup Krause, (1905-1990) Strandparti. Olie på lærred. sign. Krause, 60 x 73 cm (67 x 80 cm)

Auktionen afsluttes:  11-05-2019 15:37:00