Hans Jørgen Korn (cd). Den barmhjertige samaritaner, olie på lærred

Varenummer: 5697782
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Jørgen Korn (1888 - 1963). Den barmhjertige samaritaner. Sign. Korn 48. Lukas-10. 30-37. Olie på lærred. 44 x 61 cm. (49 x 67) cm.

Auktionen afsluttes:  23-07-2020 20:36:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1