Emaljunga barnevogn

Varenummer: 6237079

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Emaljunga barnevogn. Madres mangler. Brugsspor

Auktionen afsluttes:  21-08-2022 13:29:29
Showroom:   Nivå, DK