Emanuel A Pedersen. Skovparti cd

Varenummer: 6191033
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Emanuel A. Pedersen (1894-1948). Skovparti, olie på lærred, sign. Em AP. 41x50 cm (51,5x60,5 cm)

Auktionen afsluttes:  20-04-2022 18:11:00
Showroom:   Nivå, DK