Ubekendt kunstner. Landskabsparti med køer (cd)

Varenummer: 5643823
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt kunstner. Landskabsparti med køer, olie på lærred. Sign. og dat. Emiel Hansen 1922. 53 x 67 (62 x 75) cm. NB tekst rettet
Auktionen afsluttes:  28-04-2020 14:09:54