Emil. C. Ulnitz. Portræt af kvinde

Varenummer: 6221224
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Emil. C. Ulnitz (1856-1933) Portræt af kvinde. Olie på karton. Sign. på bagside E. C. Ulnitz.32 x 24,5(41 x 34,5) cm.

Auktionen afsluttes:  21-06-2022 17:55:00
Showroom:   Nivå, DK