Emil C. Ultnitz / Ubekendt kunstner, opstilling med frugt/motiv med blomster (2)

Varenummer: 6383464
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6387044
Emil C. Ultnitz (1856-1933) & Ubekendt kunstner, opstilling med frugt /motiv med blomster, olie på lærred/plade, begge sign. Mål med ramme 46x56 cm. 33,5x27,5 cm. Begge med stedvise krakeleringer og enkelte afskalninger. (2)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 12:03:53