Emil Nordberger. Olie på lærred, Elge i landskab

Varenummer: 6296028
Vurdering: DKK < 1.000

Emil Nordberger ( 1900 tallet) . Olie på l�rred, Elge i landskab. Sign. Emil Nordberger 1937. 60x98 ( 69x108 cm.)
Auktionen afsluttes:  13-04-2023 15:46:11