Emil Nordberger. Olie på lærred, Elge i landskab

Varenummer: 6296028

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Emil Nordberger ( 1900 tallet) . Olie på lærred, Elge i landskab. Sign. Emil Nordberger 1937. 60x98 ( 69x108 cm.)

Auktionen afsluttes:  07-12-2022 16:25:20
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej