Emil Nordberger. Olie på lærred, Elge i landskab
Vurdering:
< 1.000
Emil Nordberger ( 1900 tallet) . Olie på l�rred, Elge i landskab. Sign. Emil Nordberger 1937. 60x98 ( 69x108 cm.)
13-04-2023 15:46:11