Emil Rannow. Herreportræt (cd)

Varenummer: 5572404
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Emil Rannow (1878-1965). Herreportræt. Olie på plade. Sign. og dat. Rannow 1906. (45 x 38 cm). 36,5 x 29,5 cm).

Auktionen afsluttes:  02-02-2020 19:53:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

136291 01-02-2020 20:00:27 DKK 350
45439 30-01-2020 12:00:36 DKK 300