Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Emil Wennerwald, maleri
:
2757969
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
1.000
Emil Wennerwald 1859-1934. Olie på lærred. Signeret. Dateret 1895. 30,5x50 cm.
23-10-2012 14:37:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
633574
19-10-2012
14:06:02
400
1026118
17-10-2012
23:24:58
375
38907
16-10-2012
21:09:53
350
1026118
16-10-2012
19:32:36
325
666270
16-10-2012
18:34:51
300
Til toppen