Emil Wennerwald, vintermotiv, olie på lærred

Varenummer: 6231968
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Emil Wennerwald (1859-1934). Vintermotiv, olie på lærred, signeret. H.67 x 96 cm (80 x 110 cm) Ramme med afslag.

Auktionen afsluttes:  10-07-2022 14:32:53
Showroom:   Næstved, DK

1769380 05-07-2022 18:30:31 DKK 300