Kategori  Vurdering

Emmy Thornam tilskrevet, blomstermotiv med syrener, guldregn og roser, olie på lærred

Varenummer: 5419679
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200
Emmy Thornam (1852-1935) tilskrevet. Blomstermotiv med guldregn, syrener og roser, olie på lærred, usigneret. H.32 x 25 cm (39 x 32 cm)

Auktionen afsluttes:  03-09-2019 18:37:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej