En samling ældre legetøj med optræk (4)

Varenummer: 6326120

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

En samling ældre legetøj med optræk bestående af to aber, en hund samt en garder. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, heraf flere med defekter. Fejl og mangler kan forekomme. (4)

Auktionen afsluttes:  07-02-2023 17:44:40
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej