Engelsk skrivebord af mahogni, lædertop. 20 årh.

Varenummer: 6382689
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Engelsk skrivebord af mahogni med tilspidsende profilerende ben, sarg med riller og 3 skuffer, plade ilagt med læder præget med guldfrise. 20 årh. H-75 L. 130 B. 80 cm. Enkelte mærker og ridser.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:35:00

8665 27-05-2023 09:55:41 DKK 350