Engelsk Tilt table
Vurdering:
< 1.000
Engelsk Tilt-table med cirkulær bordplade fineret med mahogni. stel og trepasfod af egetræ. H. 61, Ø. 73 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ormestukken, fastskruet plade.
25-06-2022 10:25:00