Engelsk Tilt table

Varenummer: 6177217
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Engelsk Tilt-table med cirkulær bordplade fineret med mahogni. stel og trepasfod af egetræ. H. 61, Ø. 73 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ormestukken, fastskruet plade.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 10:25:00
Showroom:   Aarhus, DK