Enrique Todaro, abstrakt komposition

Varenummer: 6383119
Vurdering: DKK < 1.000

Enrique Todaro (1912-?), abstrakt komposition, olie på lærred, sign. Todaro-1960, 54x65 cm. (65x76 cm). Stedvise krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  18-06-2023 19:24:00