Ensel Salvi. Morgenstemning ved sydlandsk klippekyst

Varenummer: 6229808

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Ensel Salvi, italiensk 1900-tallet. Morgenstemning ved sydlandsk klippekyst, olie på lærred, sign. E. Salvi. 61 x 123 cm (80 x 141 cm).

Køb nu pris
DKK 1.850
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:55:19