Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Erik A. Frandsen, komposition, mixed media (cd)
:
6368071
Hammerslagspris
:
10.000
Vurdering
:
15.000
Erik A. Frandsen f.1957. Komposition, mixed media på papir nummereret 2/8, signeret og dateret 1986. Motiv h.140 x 97 cm (155 x 110 cm)
04-06-2023 16:22:24
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2104608
04-06-2023
09:44:54
10000
Til toppen