Erik Hoppe. Parti fra Søndermarken. (cd)

Varenummer: 6305450

Næste bud: DKK 16.000
Vurdering: DKK 20.000

Erik Hoppe (1896-1968). Parti fra Søndermarken. Olie på lærred. Sign. Hoppe. 65 x 69 cm. (69 x 74).

DKK 16.000
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:04:00