Erik Larsen, motiv fra Paris

Varenummer: 5394522
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Erik Larsen (1902-1975), motiv fra Paris, olie på lærred, sign. Erik Larsen-Løkken, 60 x 50 cm. (70 x 60 cm).

Auktionen afsluttes:  06-08-2019 18:28:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej