Erik Larsen. To figurkompositioner. cd (2)

Varenummer: 6255859

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Erik Larsen (1902-1975). To figurkompositioner. Pen på papir. Sign. og dateret: 'Erik Larsen 41'. 21,5 x 16 (31,5 x 25,5) cm. og 20 x 23,5 (30 x 33) cm.

Auktionen afsluttes:  07-10-2022 19:48:49
Showroom:   Herlev, DK