Erik Nørgaard, havnemotiv, olie på lærred

Varenummer: 5804797
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Erik Nørgaard (1920-1997). Havnemotiv, olie på lærred, signeret 'SH'. samt på bagsiden 'Erik Nørgaard'. H. 57 x 60,5 cm (39,5 x 62,5 cm).

Auktionen afsluttes:  18-10-2020 18:39:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1961724 18-10-2020 17:08:35 DKK 350
1829132 14-10-2020 06:34:57 DKK 300