Erik Ytting, landskab med køer på mark

Varenummer: 6059549
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Erik Ytting (1921-2009), landskab med køer på mark, olie på lærred, sign. E. Ytting, 44x64 cm. (56x76 cm).

Auktionen afsluttes:  31-07-2021 08:07:44
Showroom:  Odense

2116661 27-07-2021 22:48:04 DKK 300