På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
< 1.000
Erling Enger (1899-1990). Akvarel, gårdeksteriør. Sign. EE samt dateret 52. 27 x 36 (47 x 57 ) cm.
16-01-2023 19:46:00