Erling Enger cd. Akvarel, gårdeksteriør

Varenummer: 6273184

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Erling Enger (1899-1990). Akvarel, gårdeksteriør. Sign. EE samt dateret 52. 27 x 36 (47 x 57 ) cm.

Auktionen afsluttes:  10-12-2022 16:43:59
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej