Erling Jørgensen (cd). Motiv med grusgrav, olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5694954

Varenummer: 5683481
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Erling Jørgensen (1941-2016). Motiv med grusgrav, sign. Erling. Olie på lærred. 82 x 75 cm. (85 x 80) cm.

Auktionen afsluttes:  16-06-2020 19:44:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1

1884877 11-06-2020 19:30:22 DKK 300