Erling Torvits. Reol, palisander

Varenummer: 6208187

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Erling Torvits. Reol af fineret palisander, front med hylder. H. 105 L. 150 D. 28,5 cm. 1960'erne. Fremstår med lette aldersrelaterede brugsspor.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 19:38:13
Showroom:   Kolding, DK