På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ernest Borough Johnson, høstlandskab (cd)
Vurdering:
Ernest Borough Johnson 1866-1949. Olie på lærred. Usigneret. 40,5x50,5 cm. (55,5x65,6 cm.).
03-12-2018 12:45:11