Ernest Borough Johnson, høstlandskab (cd)

Varenummer: 5140584
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ernest Borough Johnson 1866-1949. Olie på lærred. Usigneret. 40,5x50,5 cm. (55,5x65,6 cm.).

Auktionen afsluttes:  03-12-2018 12:45:11
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej