Ernest Borough Johnson, høstlandskab (cd)

Varenummer: 5140584
Vurdering: DKK 2.000

Ernest Borough Johnson 1866-1949. Olie på lærred. Usigneret. 40,5x50,5 cm. (55,5x65,6 cm.).
Auktionen afsluttes:  03-12-2018 12:45:11