Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ernst Anders Rasmussen. Tre kompositioner. cd (3)
:
6207445
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
1.500
Ernst Anders Rasmussen. Tre Kompositioner. To olie på plade samt 1 olie på lærred. Alle Sign. og dat. på bagsiden. 15 x 24 cm. 26 x 17 samt 30 x 20 cm. (3)
Denne vare er en del af en temaauktion over boet efter Galleri Jytte Arntzen.
Se og byd på alle varerne her.
31-05-2022 19:13:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
116477
30-05-2022
20:51:53
600
Til toppen