Ernst Anders Rasmussen. Tre kompositioner. cd (3)

Varenummer: 6207445
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ernst Anders Rasmussen. Tre Kompositioner. To olie på plade samt 1 olie på lærred. Alle Sign. og dat. på bagsiden. 15 x 24 cm. 26 x 17 samt 30 x 20 cm. (3)

Denne vare er en del af en temaauktion over boet efter Galleri Jytte Arntzen. Se og byd på alle varerne her.

Auktionen afsluttes:  31-05-2022 19:13:00
Showroom:   Herlev, DK

116477 30-05-2022 20:51:53 DKK 600