Kategori  Vurdering

Ernst Goldschmidt. Landskab med huse, i baggrunden klitter og solnedgang

Varenummer: 4939698
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Ernst Goldschmidt. (1879-1959) Landskab med huse, i baggrunden klitter og solnedgang, olie på lærred, sign. E.G. 53 x 68,5 cm. (64 x 79 cm.)

Auktionen afsluttes:  19-03-2018 19:27:00