Ernst Reinhard Zimmermann. Opstilling med blomster, 1923

Varenummer: 6159059

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK 3.400

Ernst Reinhard Zimmermann (1881-1939). Opstilling med blomster, olie på lærred, sign. Ernst R. Zimmermann 1923. 69 x 78 cm (80 x 90 cm). Fremstår med fine, aldersrelaterede krakeleringer.

Køb nu pris
DKK 3.400
Auktionen afsluttes:  05-02-2023 20:19:10