Ernst Syberg. Landskab med græssende køer (cd)

Varenummer: 6297762
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Ernst Syberg (1906-1981). Landskab med græssende køer. Olie på lærred. Sign. Ernst Syberg. 47 x 67 cm (65 x 84 cm).
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:46:22

1025181 25-11-2022 21:48:03 DKK 600