Christian O. Zeuthen 1812-1890 landskab med græssende køer, olie på plade

Varenummer: 2898484
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Christian O. Zeuthen 1812-1890 Landskab med græssende køer, olie på plade, sign. og dat. Zeuten 1866. Monteret i Damborg ramme. 20 x 27 (27 x 35) cm.
Auktionen afsluttes:  01-03-2013 16:23:00