Esben W. Lindroos aka Code One. 'Rock Steady Code'

Varenummer: 6263006
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Esben W. Lindroos aka Code One (f. 1970). 'Rock Steady Code', akryl på lærred, sign. og dateret 2014/2022. 30 x 90 (34 x 94) cm.

Auktionen afsluttes:  05-10-2022 20:12:49
Showroom:   Aarhus, DK