Esben W. Lindroos aka Code One. 'Rock Steady Code'

Varenummer: 6263006
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000

Esben W. Lindroos aka Code One (f. 1970). 'Rock Steady Code', akryl på lærred, sign. og dateret 2014/2022. 30 x 90 (34 x 94) cm.
Auktionen afsluttes:  11-10-2022 19:15:51

2156935 09-10-2022 03:01:59 DKK 500