Et par akvamarinørehængere af 18 kt. guld hver udskåret med lyseblå akvamariner i form af større havsnegl og mindre søstjerne. Samlet vægt ca. 9,5 g. L. 5,2 cm. En bagstik mangler. (2)
Varen afsluttes:
08-10-2023 14:08:00