Et par daybed (2)

Varenummer: 6247606
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Et par daybed med stel af fineret teaktræ. Hynder betrukket med brunt uld. H. 43 cm. B. 190 cm. D. 86 cm. Fremstår med brugsspor. (2)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:10:00
Showroom:   Herlev, DK

330455 07-08-2022 15:42:28 DKK 300